Kupuj – pomagaj

Nince można pomagać z FaniMani przy okazji codziennych zakupów, bez dodatkowych kosztów oraz kupując na allegro charytatywni.

FaniMani
Zapraszamy do bezpłatnego pomagania Ninie przy okazji codziennych zakupów online. Ty dostajesz produkt, usługę czy hotel itd. w tej samej cenie, a sklepy internetowe dzielą się zyskiem ❤️ Wystarczy wejść do wybranego sklepu (np. Allegro) przez FaniMani.

Można również dodatkowo wesprzeć Ninę: zarejestruj się i zrób zakupy z FaniMani za min. 100zł, a Nina Sobiech 22060 Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otrzyma dodatkowe 5zł darowizny.
Specjalny link do zaproszenia: https://fanimani.pl/zaproszenie/37712/91bdc41c1c374922b975dfb3859eecfb/

Konto Niny na FaniMani i zasady działania: https://fanimani.pl/ninadajrybke/

Kupuj-pomagaj_ninadajrybke Allegro Charytatywni

Oferty w ramach zbiórki dla Niny:

22060 Sobiech Nina – Na leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Nince rozwijać pasje.

Przepraszamy jeżeli aktualnie nie widać aukcji. W przypadku zainteresowania pracami Niny pytania i prośby prosimy kierować na adres:
ninadajrybke@gmail.com 

Ty również możesz wystawić ofertę na rzecz Niny. Wystawiając własną ofertę należy skorzystać z formularza wystawiania ofert charytatywnych. Cel zbiórki: 22060 Sobiech Nina – Na leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Nince rozwijać pasje.

Nina ma szczególny talent – kolorowanie, które jest dla niej również formą terapii. Jej prace można oglądać w galerii kolorowanek lub w grupie na portalu

Wszystkie darowizny przekazywane są na subkonto Niny w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Pomaganie nic nie kosztuje – Allegro nie pobiera żadnych opłat za sprzedaż w ofertach charytatywnych. Gdy ktoś kupi w wystawionej ofercie charytatywnej, pieniądze ze sprzedaży przedmiotu wpłyną bezpośrednio na konto Niny w Fundacji. Do nas trafi jedynie kwota dostawy, na pokrycie kosztów dostawy (dostępne są tylko takie, za które można zapłacić z góry, przy pomocy PayU).