Kupuj – pomagaj

Nince można pomagać przy okazji codziennych zakupów, bez dodatkowych kosztów.

FaniMani
Zapraszamy do bezpłatnego pomagania Ninie przy okazji codziennych zakupów online. Ty dostajesz produkt, usługę czy hotel itd. w tej samej cenie, a sklepy internetowe dzielą się zyskiem ❤️ Wystarczy wejść do wybranego sklepu (np. Allegro) przez FaniMani.

Można również dodatkowo wesprzeć Ninę: zarejestruj się i zrób zakupy z FaniMani za min. 100zł, a Nina Sobiech 22060 Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otrzyma dodatkowe 5zł darowizny.
Specjalny link do zaproszenia: https://fanimani.pl/zaproszenie/37712/91bdc41c1c374922b975dfb3859eecfb/

Konto Niny na FaniMani i zasady działania: https://fanimani.pl/ninadajrybke/

Kupuj-pomagaj_ninadajrybke Allegro Charytatywni

Wejdź na:

22060 Sobiech Nina – Na leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Nince rozwijać pasje.

Pomaganie nic nie kosztuje – Allegro nie pobiera żadnych opłat za sprzedaż w ofertach charytatywnych. Gdy ktoś kupi w wystawionej ofercie charytatywnej, pieniądze ze sprzedaży przedmiotu wpłyną bezpośrednio na konto Niny w Fundacji. Do nas trafi jedynie kwota dostawy, na pokrycie kosztów dostawy (dostępne są tylko takie, za które można zapłacić z góry, przy pomocy PayU). 

Wystawiając własną ofertę na rzecz Niny trzeba skorzystać z formularza wystawiania ofert charytatywnych. Cel zbiórki: 22060 Sobiech Nina – Na leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Nince rozwijać pasje.

Nina ma szczególny talent – kolorowanie, które jest dla niej formą terapii. Jej prace można znaleźć w galerii kolorowanek lub w grupie na portalu W przypadku zainteresowania pracami pytania prosimy kierować na adres: ninadajrybke@gmail.com

Wszystkie darowizny przekazywane są na subkonto Niny w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.