Pomoc dla Niny

Nauka i rehabilitacja to codzienne zmagania Niny ze swoją niedoskonałością, a pomimo to potrafi ona obdarzać wszystkich wokół swoim uśmiechem. Zajęcia, lekarstwa i pomoce są kosztowne i konieczne, zwłaszcza w pierwszych latach, które są fundamentami jej samodzielnego życia w przyszłości. Dziękujemy wszystkim naszym bliskim, znajomym i ludziom dobrego serca, którzy nas wspierają, placówkom i firmom, które przyczyniły się do tego, że Nina może korzystać z potrzebnych jej zajęć i pomocy. Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę i zapewniamy, że włożymy tyle siły i pracy ile potrafimy, aby te pieniądze jak najlepiej spożytkować.

Aby pomóc można wpłacić darowiznę lub przekazać 1% podatku z rozliczenia rocznego. Tutaj znajdują się szczegółowe informacje:

Jak pomóc?

Nina jest pilną uczennicą III klasy w szkole specjalnej. Obecnie intensywnie pracujemy nad jej mową i mamy wielkie nadzieje, że w przyszłości nasza córka będzie rozumiana nie tylko przez najbliższe jej osoby. Podczas zmęczenia lub w zamyśleniu nadal ma jeszcze wysunięty języczek – wynik słabego napięcia mięśniowego, ale lata pracy z logopedą dają ogromne efekty. Nina jest nadal pod stałą opieką wielu specjalistów i wciąż spotykamy się z niespodziankami zdrowotnymi. Każdy rok to dla nas wyzwanie, ale i wielka radość. Pasją Niny jest sport w szerokim zakresie: basen, gimnastyka artystyczna, łyżwy, jazda na rowerze (zaczęła już sama jeździć na 2 kołach, chociaz nadal potrzebuje asekuracji), pokonywanie własnych ograniczeń, jazda konna (hipoterapia) – to niektóre z zajęć. Poza sportem Nina uwielbia malować, rysować, śpiewać, tańczyć i pomagać w kuchni przy pieczeniu babeczek.

Dziękujemy za wsparcie. Rodzice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *